REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Resi4Rent oddało do użytku na Mokotowie nowy budynek ze 161 mieszkaniami w abonamencieartykuł
Pokaż artykuł
Resi4Rent oddało do użytku na Mokotowie nowy budynek ze 161 mieszkaniami w abonamencie
To już czwarty budynek w Warszawie, należący do Resi4Rent, który zlokalizowany jest na Mokotowie. Znajduje się w nim 161 mieszkań w abonamencie. Znajduje się przy ulicy Woronicza 82.
W woj. łódzkim powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
W woj. łódzkim powstanie nowy park handlowy
W województwie łódzkim, w centralnej części Polski powstanie nowy park handlowy. LCP Poland, part of M Core startuje z kolejnym M Parkiem, tym razem w miejscowości Ozorków (powiat zgierski). W efekcie sfinalizowania zakupu działki z pozwoleniem na budowę od Genesis Property, w Ozorkowie powstanie park handlowy z 10 najemcami na łącznie ponad 5.600 mkw. GLA. W dniu zakupu siedem z puli wszystkich dostępnych lokali, jest już wynajęte. Otwarcie M Park Ozorków planowane jest na drugi kwartał przyszłego roku.
LCP Properties otworzył nowy park handlowy w woj. łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
LCP Properties otworzył nowy park handlowy w woj. łódzkim
LCP Properties otworzył nowy park handlowy w województwie łódzkim, w liczących blisko 12 tysięcy mieszkańców Brzezinach, mieście położonym ok. 20 km na wschód od Łodzi. M Park Brzeziny to łącznie 6.000 metrów kwadratowych GLA z 14 najemcami. Został on zakupiony w czerwcu 2024 od Genesis Property.
Wielka, globalna firma otworzy biuro w kompleksie wielofunkcyjnym Quorumartykuł
Pokaż artykuł
Wielka, globalna firma otworzy biuro w kompleksie wielofunkcyjnym Quorum
Zlokalizowany w centrum stolicy Dolnego Śląska, położony nad rzeką Odrą kompleks wielofunkcyjny Quorum, zyskał nowego najemcę. Globalna firma EY przeniesie w maju 2024 roku swój wrocławski oddział do budynku D zajmując niemal 1 tys. mkw. powierzchni.
Wiaduktowa. Zamieszkaj w zielonej enklawie Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Wiaduktowa. Zamieszkaj w zielonej enklawie Wrocławia
Z jednej strony – wszechobecna zieleń i spokojna okolica. Z drugiej – bogata infrastruktura, liczne atrakcje zarówno dla młodych, jak i starszych, a także świetne połączenie z centrum miasta. Tak żyje się na wrocławskim Brochowie, w sercu którego powstaje kameralne osiedle Wiaduktowa.
Podpisano umowę na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano umowę na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
W poniedziałek 30 czerwca Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK) podpisała umowę na budowę ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Wybuduje go firma SKANSKA z Warszawy. To jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku przez samorząd województwa i bardzo ważna arteria komunikacyjna powstająca w obszarze Wrocławia i aglomeracji wrocławskiej. Budowa całej trasy podzielona była na etapy.
[Polska] Rynek nowych mieszkań: 2012 r. pod znakiem wzrostów wybudowanej i niesprzedanej podażyartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Rynek nowych mieszkań: 2012 r. pod znakiem wzrostów wybudowanej i niesprzedanej podaży
Wstępne wyniki monitoringu największych rynków mieszkaniowych w kraju wskazują na wzrosty liczby lok...
Łódź: Mostostal Warszawa wybuduje biurowiec Cross Point C artykuł
Pokaż artykuł
Łódź: Mostostal Warszawa wybuduje biurowiec Cross Point C
W piątek 17 maja 2019 r. Mostostal Warszawa i Cross Point C Sp. z o.o. podpisały umowę na realizację...
Grupa Archicom ma przedwstępną umowę zakupu nowej działki w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Archicom ma przedwstępną umowę zakupu nowej działki w Warszawie
Jeden z największych polskich deweloperów Grupa Archicom z Wrocławia planuje zakup kolejnej działki...
Łódź: CPK planuje budowę drugiego tunelu. Do Warszawy dojedziemy w 45 minutartykuł
Pokaż artykuł
Łódź: CPK planuje budowę drugiego tunelu. Do Warszawy dojedziemy w 45 minut
Obecnie trwa budowa podziemnego tunelu łączącego dworzec Łódź Kaliska z Łodzią Fabryczną. Spółk...
Dolny Śląsk: Sikla rozbuduje centrum logistyczne w Jeleniej Górzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Sikla rozbuduje centrum logistyczne w Jeleniej Górze
Międzynarodowy holding Sikla zdecydował się na rozbudowę polskiego oddziału – centrum logistycz...
[dolnośląskie] Nowe osiedle mieszkaniowe w Wilkszynieartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Nowe osiedle mieszkaniowe w Wilkszynie
Powstający w miejscowości Wilkszyn zespół mieszkaniowy to jedna z większych inwestycji budowlanych,...
[Dolny Śląsk] T4B planuje budowę fabryki w Miliczuartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] T4B planuje budowę fabryki w Miliczu
Spółka T4B zajmująca się opracowaniem koncepcji, projektowaniem i wdrażaniem automatyki oraz rozwiąz...
Tesco zamyka swoje sklepy w całej Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Tesco zamyka swoje sklepy w całej Polsce
Większość udziałów po Tesco w Polsce przejmie duńska Salling Group, która jest właścicielem dyskontó...
[Wrocław] Austriacki Baumit przenosi polską centralę do biurowca Perydotartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Austriacki Baumit przenosi polską centralę do biurowca Perydot
Polski oddział austriackiej firmy Baumit – jednego z wiodących producentów chemii budowlan...
[Warszawa] Sesje tematyczne 7. PLGBC Green Building Symposiumartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Sesje tematyczne 7. PLGBC Green Building Symposium
Podczas sesji głównej i równoległych sesjii tematycznych tegorocznej edycji PLGBC Green Building Sym...
Bytom: była kopalnia Centrum – będzie centrum biznesuartykuł
Pokaż artykuł
Bytom: była kopalnia Centrum – będzie centrum biznesu
Na terenach po byłej KWK „Centrum” przy ul. Łużyckiej/Piłkarskiej, powstanie akcelerator biznesu, czyli nowoczesne centrum kreatywności, innowacyjności oraz przedsiębiorczości. 3 lipca w Urzędzie Miejskim w Bytomiu podpisane zostało w tej sprawie porozumienie trójstronne, regulujące warunki współpracy gminy Bytom, Spółki Restrukturyzacji Kopalń oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Krok w rozwoju polskich kompetencji technologicznych w obszarze zaawansowanej optoelektroniki wojskowejartykuł
Pokaż artykuł
Krok w rozwoju polskich kompetencji technologicznych w obszarze zaawansowanej optoelektroniki wojskowej
Dwie polskie firmy VIGO Photonics S.A. i PCO S.A. podpisały strategiczną umowę, dotyczącą finalizacji opracowania i produkcji chłodzonych matryc detektorów podczerwieni opartych na technologii supersieci T2SL, uznawanej za jedną z najbardziej zaawansowanych w tej dziedzinie. Umowa ta stanowi ważny krok w rozwoju polskich kompetencji technologicznych w obszarze zaawansowanej optoelektroniki wojskowej. Szacunkowa wartość umowy wynosi blisko 200 mln zł.
NeoTeoinwestycja
Pokaż inwestycję
NeoTeo
Łódź, Bałuty, Grabieniec
Domy Złotnoinwestycja
Pokaż inwestycję
Domy Złotno
Łódź, Polesie, Złotno 168/170
REKLAMA